PT750R-2050
Tuote-esittely
Osa numero: PT750R-2050
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
  • Viesti
PT750R-2050: n tekniset tiedot
Osa numero PT750R-2050 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18665 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.050" Dia x 0.850" W (52.07mm x 21.59mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT750R-2050 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Unshielded Toroidal Inductor 6.4A 150 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.4A Nykyinen - värikylläisyys -