PT750R-2050HM
Tuote-esittely
Osa numero: PT750R-2050HM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
  • Viesti
PT750R-2050HM: n tekniset tiedot
Osa numero PT750R-2050HM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18218 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.050" Dia (52.07mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT750R-2050HM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.850" (21.59mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Unshielded Toroidal Inductor 6.4A 150 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.4A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT75R-1260HM
PT75R-1260HM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
Varastossa: 19172 pcs
ladata:
RFQ
PT750R-2050
PT750R-2050
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH