PTKM100R-50SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM100R-50SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 3.14A 60 MOHM
lomakkeissa: PTKM100R-50SM.pdf
  • Viesti
PTKM100R-50SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM100R-50SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 3.14A 60 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9552 pcs Tietolomake PTKM100R-50SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet PTKM100R-50SM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 60 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.14A Nykyinen - värikylläisyys 500mA