PTKM100R-59VM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM100R-59VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM100R-59VM.pdf
  • Viesti
PTKM100R-59VM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM100R-59VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7168 pcs Tietolomake PTKM100R-59VM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-VM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM100R-59VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.175" (29.84mm) Taajuus - Self Resonant 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 44 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.9A Nykyinen - värikylläisyys 2.4A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM100R-50SM
PTKM100R-50SM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 3.14A 60 MOHM
Varastossa: 9552 pcs
ladata: PTKM100R-50SM.pdf
RFQ
PTKM100R-50VM
PTKM100R-50VM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
Varastossa: 6874 pcs
ladata: PTKM100R-50VM.pdf
RFQ
PTKM100R-59
PTKM100R-59
Kuvaus: FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH