PTKM10R-40SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM10R-40SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD
lomakkeissa: PTKM10R-40SM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM10R-40SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM10R-40SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11254 pcs Tietolomake PTKM10R-40SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet PTKM10R-40SM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 35MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Toroidal Inductor 4.84A 20 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.84A Nykyinen - värikylläisyys 1.3A