PTKM10R-59H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM10R-59H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM10R-59H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM10R-59H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM10R-59H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11307 pcs Tietolomake PTKM10R-59H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.100" Dia (27.94mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM10R-59H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.475" (12.06mm) Taajuus - Self Resonant 20MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Toroidal Inductor 14.5A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 14.5A Nykyinen - värikylläisyys 7.6A