PTKM150-894H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM150-894H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM150-894H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PTKM150-894H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM150-894H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12252 pcs Tietolomake PTKM150-894H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM150-894H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.51mm) Taajuus - Self Resonant 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Toroidal Inductor 6.5A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.5A Nykyinen - värikylläisyys 2.3A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM150-50SM
PTKM150-50SM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Varastossa: 14612 pcs
ladata: PTKM150-50SM.pdf
RFQ
PTKM150R-30SM
PTKM150R-30SM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.33A 190 MOHM
Varastossa: 10918 pcs
ladata: PTKM150R-30SM.pdf
RFQ
PTKM150-894
PTKM150-894
Kuvaus: FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH