PTKM150R-121VM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM150R-121VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM150R-121VM.pdf
  • Viesti
PTKM150R-121VM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM150R-121VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6347 pcs Tietolomake PTKM150R-121VM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-VM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM150R-121VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.975" (24.76mm) Taajuus - Self Resonant 1.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.68A Nykyinen - värikylläisyys 1.3A