PTKM200-30SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM200-30SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 200UH 1.04A 300 MOHM
lomakkeissa: PTKM200-30SM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM200-30SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM200-30SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 200UH 1.04A 300 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15048 pcs Tietolomake PTKM200-30SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN3393
PTKM200-30SM BULK 100
PTKM20030SM
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 200µH Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
Taajuus - Self Resonant 3MHz Yksityiskohtainen kuvaus 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.04A 300 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.04A
Nykyinen - värikylläisyys 170mA