PTKM200-40SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM200-40SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 200UH 1.12A 320 MOHM
lomakkeissa: PTKM200-40SM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM200-40SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM200-40SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 200UH 1.12A 320 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14794 pcs Tietolomake PTKM200-40SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN3385
PTKM200-40SM BULK 100
PTKM20040SM
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 200µH Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
Taajuus - Self Resonant 3MHz Yksityiskohtainen kuvaus 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.12A 320 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.12A
Nykyinen - värikylläisyys 300mA