PTKM500R-894
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM500R-894
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM500R-894.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM500R-894: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM500R-894 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11021 pcs Tietolomake PTKM500R-894.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM500R-894 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 500µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 800kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 500µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 131 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 131 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.4A Nykyinen - värikylläisyys 1.4A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM500-894H
PTKM500-894H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
Varastossa: 12430 pcs
ladata: PTKM500-894H.pdf
RFQ
PTKM500R-894VM
PTKM500R-894VM
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 5940 pcs
ladata: PTKM500R-894VM.pdf
RFQ
PTKM500R-894H
PTKM500R-894H