PTKM50R-121H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM50R-121H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM50R-121H.pdf
  • Viesti
PTKM50R-121H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM50R-121H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12532 pcs Tietolomake PTKM50R-121H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.820" Dia (20.83mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM50R-121H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 50µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Shielded Toroidal Inductor 4.77A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.77A Nykyinen - värikylläisyys 2.3A