PTKM50R-894H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM50R-894H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM50R-894H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM50R-894H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM50R-894H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11755 pcs Tietolomake PTKM50R-894H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM50R-894H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 50µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.51mm) Taajuus - Self Resonant 4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Shielded Toroidal Inductor 9.9A 16 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 16 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 9.9A Nykyinen - värikylläisyys 4.2A