PTKM75-180SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM75-180SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 75UH 990MA 260 MOHM
lomakkeissa: PTKM75-180SM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM75-180SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM75-180SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 75UH 990MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15254 pcs Tietolomake PTKM75-180SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN3398
PTKM75-180SM BULK 100
PTKM75180SM
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 75µH Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm)
Taajuus - Self Resonant 8MHz Yksityiskohtainen kuvaus 75µH Shielded Toroidal Inductor 990mA 260 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Nykyinen arvostelu 990mA
Nykyinen - värikylläisyys 150mA