PTKM750-59
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM750-59
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM750-59.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM750-59: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM750-59 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8620 pcs Tietolomake PTKM750-59.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM750-59 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 600kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.1A Nykyinen - värikylläisyys 900mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM750-59VM
PTKM750-59VM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH