PTKM750-894VM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM750-894VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM750-894VM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PTKM750-894VM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM750-894VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6023 pcs Tietolomake PTKM750-894VM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-VM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM750-894VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.475" (37.46mm) Taajuus - Self Resonant 600kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Shielded Toroidal Inductor 3A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3A Nykyinen - värikylläisyys 1.2A