S0402-2N2J2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-2N2J2
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
lomakkeissa: S0402-2N2J2.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0402-2N2J2: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-2N2J2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11797 pcs Tietolomake S0402-2N2J2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-2N2J2 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 2.2nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 8.5GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 950mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-2N2J1D
S0402-2N2J1D
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
Varastossa: 9512 pcs
ladata: S0402-2N2J1D.pdf
RFQ
S0402-2N2J2C
S0402-2N2J2C
valmistajat: API Delevan