S0402-2N2J3
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-2N2J3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
lomakkeissa: S0402-2N2J3.pdf
  • Viesti
S0402-2N2J3: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-2N2J3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12506 pcs Tietolomake S0402-2N2J3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-2N2J3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 2.2nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 8.5GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 950mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
S0402-2N2J2C
S0402-2N2J2C
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
Varastossa: 2113 pcs
ladata: S0402-2N2J2C.pdf
RFQ
S0402-2N2J3B
S0402-2N2J3B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 8983 pcs
ladata: S0402-2N2J3B.pdf
RFQ
S0402-2N2J2
S0402-2N2J2
ladata: S0402-2N2J2.pdf
S0402-2N2J3S
S0402-2N2J3S
ladata: S0402-2N2J3S.pdf
S0402-33NF1
S0402-33NF1
Kuvaus: FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
ladata: S0402-33NF1.pdf
S0402-2N2J2D
S0402-2N2J2D
ladata: S0402-2N2J2D.pdf
S0402-2N2J3E
S0402-2N2J3E
ladata: S0402-2N2J3E.pdf
S0402-2N2J2E
S0402-2N2J2E
ladata: S0402-2N2J2E.pdf
S0402-2N2J3D
S0402-2N2J3D
ladata: S0402-2N2J3D.pdf
S0402-2N2J3C
S0402-2N2J3C
ladata: S0402-2N2J3C.pdf
S0402-2N2J2S
S0402-2N2J2S
ladata: S0402-2N2J2S.pdf
S0402-2N2J2B
S0402-2N2J2B
ladata: S0402-2N2J2B.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna