S0402-47NH1C
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-47NH1C
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
lomakkeissa: S0402-47NH1C.pdf
  • Viesti
S0402-47NH1C: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-47NH1C Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1098 pcs Tietolomake S0402-47NH1C.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 19 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-47NH1C 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 830 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 830 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 150mA Nykyinen - värikylläisyys -