S0402-47NH2B
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-47NH2B
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
lomakkeissa: S0402-47NH2B.pdf
  • Viesti
S0402-47NH2B: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-47NH2B Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3967 pcs Tietolomake S0402-47NH2B.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 19 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-47NH2B 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 2.1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 830 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 830 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 150mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-47NH2
S0402-47NH2
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM