S0402-4N7F2D
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-4N7F2D
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
lomakkeissa: S0402-4N7F2D.pdf
  • Viesti
S0402-4N7F2D: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-4N7F2D Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4192 pcs Tietolomake S0402-4N7F2D.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 14 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-4N7F2D 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 4.7nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 4.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0402-4N7F2
S0402-4N7F2
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM