S0402-4N7F2S
Tuote-esittely
Osa numero: S0402-4N7F2S
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
lomakkeissa: S0402-4N7F2S.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 665 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 665 pcs
  • Viesti
S0402-4N7F2S: n tekniset tiedot
Osa numero S0402-4N7F2S Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 665 pcs Tietolomake S0402-4N7F2S.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
suojaus Unshielded Sarja S0402
Arvioinnit - Q @ Freq 14 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet S0402-4N7F2S 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 4.7nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 4.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -