S0603-151NG2D
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-151NG2D
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
lomakkeissa: S0603-151NG2D.pdf
  • Viesti
S0603-151NG2D: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-151NG2D Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6864 pcs Tietolomake S0603-151NG2D.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 29 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-151NG2D 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.3GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 280mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-151NG1E
S0603-151NG1E
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Varastossa: 2903 pcs
ladata: S0603-151NG1E.pdf
RFQ
S0603-151NG3D
S0603-151NG3D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 6087 pcs
ladata: S0603-151NG3D.pdf
RFQ
S0603-151NG2
S0603-151NG2