S0603-151NG2E
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-151NG2E
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
lomakkeissa: S0603-151NG2E.pdf
  • Viesti
S0603-151NG2E: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-151NG2E Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2951 pcs Tietolomake S0603-151NG2E.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 29 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-151NG2E 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.3GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 280mA Nykyinen - värikylläisyys -