S0603-22NF1B
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-22NF1B
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
lomakkeissa: S0603-22NF1B.pdf
  • Viesti
S0603-22NF1B: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-22NF1B Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2885 pcs Tietolomake S0603-22NF1B.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-22NF1B 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 22nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 3GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-22NF2
S0603-22NF2
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Varastossa: 5232 pcs
ladata: S0603-22NF2.pdf
RFQ
S0603-22NF1
S0603-22NF1
valmistajat: API Delevan