S0603-22NF1C
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-22NF1C
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
lomakkeissa: S0603-22NF1C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 652 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 652 pcs
  • Viesti
S0603-22NF1C: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-22NF1C Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 652 pcs Tietolomake S0603-22NF1C.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-22NF1C 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 22nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 3GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -