S0603-271NH3B
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-271NH3B
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
lomakkeissa: S0603-271NH3B.pdf
  • Viesti
S0603-271NH3B: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-271NH3B Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4343 pcs Tietolomake S0603-271NH3B.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-271NH3B 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 270nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 900MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 200mA Nykyinen - värikylläisyys -