S0603-271NJ1
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-271NJ1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
lomakkeissa: S0603-271NJ1.pdf
  • Viesti
S0603-271NJ1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-271NJ1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12079 pcs Tietolomake S0603-271NJ1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-271NJ1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 270nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 900MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 200mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-271NH3E
S0603-271NH3E
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Varastossa: 4182 pcs
ladata: S0603-271NH3E.pdf
RFQ
S0603-271NJ1S
S0603-271NJ1S
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 2750 pcs
ladata: S0603-271NJ1S.pdf
RFQ
S0603-271NH3S
S0603-271NH3S
ladata: S0603-271NH3S.pdf
S0603-271NH3
S0603-271NH3
ladata: S0603-271NH3.pdf
S0603-271NJ1D
S0603-271NJ1D
ladata: S0603-271NJ1D.pdf
S0603-271NJ1C
S0603-271NJ1C