S1008-332J
API DelevanAPI Delevan
S1008-332J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM
lomakkeissa: S1008-332J.pdf
  • Viesti
S1008-332J: n tekniset tiedot
Osa numero S1008-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 50987 pcs Tietolomake S1008-332J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet S1008-332J TR 2000
S1008-332J-ND
S1008-332JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Inductor 355mA 900 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 355mA Nykyinen - värikylläisyys -