S1008-332K
API DelevanAPI Delevan
S1008-332K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008-332K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM
lomakkeissa: S1008-332K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
S1008-332K: n tekniset tiedot
Osa numero S1008-332K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 39985 pcs Tietolomake S1008-332K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Shielded Sarja S1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN1022TR
S1008-332K TR 500
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 50MHz Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Inductor 355mA 900 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Nykyinen arvostelu 355mA