S1008R-472G
API DelevanAPI Delevan
S1008R-472G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008R-472G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM
lomakkeissa: S1008R-472G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
S1008R-472G: n tekniset tiedot
Osa numero S1008R-472G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23616 pcs Tietolomake S1008R-472G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet S1008R-472G 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 42MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Inductor 305mA 1.2 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 305mA Nykyinen - värikylläisyys -