S1008R-473G
API DelevanAPI Delevan
S1008R-473G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008R-473G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
lomakkeissa: S1008R-473G.pdf
  • Viesti
S1008R-473G: n tekniset tiedot
Osa numero S1008R-473G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23561 pcs Tietolomake S1008R-473G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet S1008R-473G 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Inductor 110mA 9 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 110mA Nykyinen - värikylläisyys -