S1812-471H
Tuote-esittely
Osa numero: S1812-471H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM
lomakkeissa: S1812-471H.pdf
  • Viesti
S1812-471H: n tekniset tiedot
Osa numero S1812-471H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 39375 pcs Tietolomake S1812-471H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja S1812
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812-471H 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 205MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Inductor 802mA 310 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 802mA Nykyinen - värikylläisyys -