S1812-471K
API DelevanAPI Delevan
S1812-471K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812-471K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM
lomakkeissa: S1812-471K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S1812-471K: n tekniset tiedot
Osa numero S1812-471K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 61218 pcs Tietolomake S1812-471K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN1108TR
S1812-471K TR 500
S1812-471M
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 470nH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 205MHz Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Inductor 802mA 310 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Nykyinen arvostelu 802mA