S1812R-272G
API DelevanAPI Delevan
S1812R-272G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-272G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 638MA 490 MOHM
lomakkeissa: S1812R-272G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
S1812R-272G: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-272G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 638MA 490 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22730 pcs Tietolomake S1812R-272G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812R-272G 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 67MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Shielded Inductor 638mA 490 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 638mA Nykyinen - värikylläisyys -