S1812R-272K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-272K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-272K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 638MA 490 MOHM
lomakkeissa: S1812R-272K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S1812R-272K: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-272K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 638MA 490 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70272 pcs Tietolomake S1812R-272K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812R-272K TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 2.7µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 67MHz Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Shielded Inductor 638mA 490 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max Nykyinen arvostelu 638mA