S1812R-391G
API DelevanAPI Delevan
S1812R-391G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-391G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM
lomakkeissa: S1812R-391G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
S1812R-391G: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-391G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25052 pcs Tietolomake S1812R-391G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812R-391G 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 390nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 215MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Shielded Inductor 876mA 260 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 876mA Nykyinen - värikylläisyys -