S1812R-391K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-391K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-391K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM
lomakkeissa: S1812R-391K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S1812R-391K: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-391K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66441 pcs Tietolomake S1812R-391K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812R-391K TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 390nH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 215MHz Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Shielded Inductor 876mA 260 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Nykyinen arvostelu 876mA