S3483R-1R0M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S3483R-1R0M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD
lomakkeissa: S3483R-1R0M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
S3483R-1R0M: n tekniset tiedot
Osa numero S3483R-1R0M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45018 pcs Tietolomake S3483R-1R0M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
suojaus Shielded Sarja S3483R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S3483R-1R0M 1000 TR Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Wirewound Inductor 3.12mA 19 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.12mA Nykyinen - värikylläisyys 3.12mA