S3483R-1R5M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S3483R-1R5M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 2.85MA 23 MOHM
lomakkeissa: S3483R-1R5M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
S3483R-1R5M: n tekniset tiedot
Osa numero S3483R-1R5M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 2.85MA 23 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47041 pcs Tietolomake S3483R-1R5M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
suojaus Shielded Sarja S3483R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S3483R-1R5M 1000 TR Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.85mA 23 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.85mA Nykyinen - värikylläisyys 2.85mA