S4924-183J
Tuote-esittely
Osa numero: S4924-183J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM
lomakkeissa: S4924-183J.pdf
  • Viesti
S4924-183J: n tekniset tiedot
Osa numero S4924-183J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 34856 pcs Tietolomake S4924-183J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924-183J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 18µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 45MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 18µH Shielded Inductor 580mA 890 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 890 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 580mA Nykyinen - värikylläisyys 250mA