S4924-184J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S4924-184J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 263MA 4.4 OHM
lomakkeissa: S4924-184J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
S4924-184J: n tekniset tiedot
Osa numero S4924-184J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 263MA 4.4 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 36248 pcs Tietolomake S4924-184J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924-184J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 180µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Shielded Inductor 263mA 4.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 263mA Nykyinen - värikylläisyys 76mA