S4924-391J
Tuote-esittely
Osa numero: S4924-391J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 1.45A 180 MOHM
lomakkeissa: S4924-391J.pdf
  • Viesti
S4924-391J: n tekniset tiedot
Osa numero S4924-391J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390NH 1.45A 180 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 32827 pcs Tietolomake S4924-391J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924-391J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 390nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Shielded Inductor 1.45A 180 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.45A Nykyinen - värikylläisyys 1.45A