S4924-392J
Tuote-esittely
Osa numero: S4924-392J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 970MA 400 MOHM
lomakkeissa: S4924-392J.pdf
  • Viesti
S4924-392J: n tekniset tiedot
Osa numero S4924-392J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 970MA 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 36352 pcs Tietolomake S4924-392J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924-392J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 75MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Shielded Inductor 970mA 400 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 970mA Nykyinen - värikylläisyys 970mA