SDS850R-822N
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-822N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDS850R-822N
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 1.75A 80 MOHM
lomakkeissa: SDS850R-822N.pdf
  • Viesti
SDS850R-822N: n tekniset tiedot
Osa numero SDS850R-822N Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 1.75A 80 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67917 pcs Tietolomake SDS850R-822N.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)