SDS850R-824M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-824M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDS850R-824M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 160MA 4 OHM SMD
lomakkeissa: SDS850R-824M.pdf
  • Viesti
SDS850R-824M: n tekniset tiedot
Osa numero SDS850R-824M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820UH 160MA 4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56646 pcs Tietolomake SDS850R-824M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)