SCI-9925-303
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
SCI-9925-303 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCI-9925-303
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.03UF 50V AXIAL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
SCI-9925-303: n tekniset tiedot
Osa numero SCI-9925-303 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.03UF 50V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14645 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 50V Toleranssi 0%, +100%
thread Size - lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.110" L (3.97mm x 2.79mm) Sarja 9900
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Knurled Muut nimet 1171-1105
SCI9925303
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant insertion Loss 45dB @ 100MHz
Korkeus (Max) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.03µF Feed Through Capacitor 50V 5A 10 mOhm Axial, Knurled
DC-vastus (DCR) (maksimi) 10 mOhm nykyinen 5A
kapasitanssi 0.03µF