SCI-9980-101
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
SCI-9980-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCI-9980-101
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus FILTER LC 100PF CUSTOM
  • Viesti
SCI-9980-101: n tekniset tiedot
Osa numero SCI-9980-101 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC 100PF CUSTOM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13014 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 200V arvot C = 100pF
Tyyppi Low Pass teknologia LC
Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.200" L (3.96mm x 5.08mm) Sarja 9900
Resistance - Channel (ohmia) 0.01 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Eyelet Muut nimet 1171-1108
SCI9980101
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Custom Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus -
suodattimien järjestys 2nd ESD Protection No
Yksityiskohtainen kuvaus LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 10A Axial, Eyelet nykyinen 10A
Keskus / rajataajuus - vaimennus Arvo 5dB @ 100MHz