ADIP40-G-LC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADIP40-G-LC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADIP40-G-LC
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN DIP IDC 40POS GOLD
lomakkeissa: ADIP40-G-LC.pdf
  • Viesti
ADIP40-G-LC: n tekniset tiedot
Osa numero ADIP40-G-LC Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN DIP IDC 40POS GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3675 pcs Tietolomake ADIP40-G-LC.pdf
lankatulkki - Sarja -
Rivien välit 0.600" (15.24mm) Pakkaus Tray
Muut nimet ADIP40-G-LC-R
ADIP40GLCR
HDP40H
Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 40
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Feed Through
Yksityiskohtainen kuvaus 40 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC Through Hole Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Ribbon Cable, DIP Header
Väri Black kaapeli päättyminen IDC
Kaapelipituus 0.050" (1.27mm) Pöydän sivupituus 0.100" (2.54mm)