ADIP18-Z-LC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADIP18-Z-LC
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN DIP IDC 18POS TIN
lomakkeissa: ADIP18-Z-LC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
108 pcs
  • Viesti
ADIP18-Z-LC: n tekniset tiedot
Osa numero ADIP18-Z-LC Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN DIP IDC 18POS TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71585 pcs Tietolomake ADIP18-Z-LC.pdf
lankatulkki - Sarja -
Rivien välit 0.300" (7.62mm) Pakkaus Tray
Muut nimet ADIP18-Z-LC-R
ADIP18-Z-LC-R-ND
Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 18
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Feed Through
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC Through Hole Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Tin Liitintyyppi Ribbon Cable, DIP Header
Väri Black kaapeli päättyminen IDC
Kaapelipituus 0.050" (1.27mm) Pöydän sivupituus 0.100" (2.54mm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ADIP 40Z-LC
ADIP 40Z-LC
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: CONN DIP IDC 40POS TIN